Forum

Emma B.


dodane wcześniej pozostałe tematy dodane później

23 listopada 2013

zaproszenie na wieczór autorski

serdecznie zapraszam na wieczór poetycki do Klubu 303 na os. Dywizjonu 303 bl.1, który to wieczór poetycki będzie moim debiutem w związku z wydaniem w Miniaturze tomiku poezji "Egocentrycznie" i równocześnie inauguracją Klubu Szufladowych Pisarzy. Nazwa klubu nie jest może oryginalna, ale jednoznaczna. Ponieważ sama niedawno wygrzebałam się z takowej, teraz chcę zachęcić innych, pokazując, że wiek nie jest przeszkodą w pracy nad swoim hobby. Jak to zwykle na wieczorku poetyckim będziemy czytać wiersze z tomiku i będziemy słuchać młodego gitarzysty. Jak debiuty to debiuty - mam nadzieję, że dojrzały czyli ja i młodociany debiutant Mateusz Kossewski, nie sprawią swoim wystąpieniem zawodu. Wieczorek wpisuje się w projekt KIK czyli Krakowski Inkubator Kulturalny obmyślony przez fundację Wyspart. Trochę więcej na stronie na facebooku https://www.facebook.com/debiutPoetycki.
Będzie i trzeci debiut, prowadząca Joanna Tor-Gazda, to absolwentka zarządzania kulturą - mam nadzieję, że nie sprawi jej problemu rządzenie na scenie klubu 303, przecież UJ to znana firma edukacyjna.
Faktycznie zapomniałam - wszystko odbędzie się w piątek 29.11.2013 o godz. 18.00. Dzięki Wieśniaku M.






Zgłoś nadużycie

 


Regulamin | Polityka prywatności

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1